Kallaste Talu

Kalju-lava 7. hooaaeg on kohe kohal – meie oleme valmis! Kalju-laval me tahame, et kõigil oleks tore ja me pingutame selle nimel. Kontserte korraldame nii, nagu meile endale meeldiks neid kogeda.

info: Kalju-lava kõikide ürituste ajal on avatud kohvikud. Üritused on sobilikud kogu perele – lava taga asub mänguväljak ja palju muud toredat lastele. Olge valvsad suvekontserdid toimuvad õues, seega riietuge vastavalt ilmale. Lapsed kuni 7(ka.) saavad üritustele koos vanemaga tulla tasuta. Suvekontsertide paradiis asub Padisel, 45 kilomeetri kaugusel Tallinnast.

info: +37255513013 / lava@kallastetalu.ee

Programm

Kõrvitsapidu Kallaste Talus3.11
14:00
OSTA PILET

Kuidas tulla?

map_kalju

Leader toetus 2018

Leader toetus Kalju-lava arenguprojektile 2018:Meil on väga hea meel teatada, et Kalju-lava arenguprojekt leidis kohaliku tegevusgrupi poolehoiu ja tänu Leader toetusele on laval sellest hooajast uus PA süsteem ning video ja valguslahendus. Uuenenud on kohvikute seadmed ja võimekus ning uute video- ja fotoseadmetega saame laval ja talus toimuvat veelgi toredamalt kajastada.Projekti eemärgid: „Kalju-lava on konkurentsivõimeline ürituste toimumise koht. Kalju-laval on kvaliteetne heli ja visuaal, mitmekesine menüü ja maitsvad road ning meeldejäävad üritused, mida saab läbi uuendusliku ja kvaliteetse pildi ja videomaterjali meelde tuletada ja taas elustada. Projekti tulemusena on paranenud Kalju-lava tervikliku kontsertelamuse kvaliteet. Kallaste Turismitalu OÜ ei enam sõltuv rendifirmadest ja kõikidel toimuvatel üritustel on ühtlaselt kvaliteetne heli ja visuaal ning üritused saavad ühtlaselt jäädvustatud.“Kohvikust pakume endiselt meelitavaid kooke, sooja toitu ja erinevaid jooke, kuid teid ootavad kindlasti ka paljud toredad üllatused.......................................